Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Przyszywanie guzików w klasach trzecich

Tańcowała igła z nitką.....

Uczniowie klasy 3 a i 3 b uczyli się przyszywać guziki. Chłopcy dzielnie i z zapałem robili supełki dobierali i przyszywali guziki. Dzielnie dotrzymywali "kroku" dziewczynkom, które starannie wykonywały daną pracę.

Efekty możemy podziwiać w galerii: