Rajd na Dębowiec

23 września 2020r. uczniowie klas siódmych i ósmych razem z wychowawcami uczestniczyli w rajdzie turystycznym na Dębowiec na powitanie jesieni.

Była to okazja, żeby uczniowie mogli się na nowo zintegrować w swoim zespole klasowym po prawie pięciomiesięcznym czasie nieobecności w szkole, spowodowanej pandemią.

Był czas na wspólną rozmowę i zabawę na świeżym powietrzu.

Jednocześnie przy tej okazji zostały zrealizowane niektóre zagadnienia z doradztwa zawodowego. Klasy siódme z Panią Biłek, pedagogiem szkolnym, wzięły udział w konkursie na temat znajomości zawodów z obszaru przyrodniczo - ekologicznego i sportowego.