Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

26-08-2022 16:58 Ogłoszenia

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

odbędzie się w szkole w dniu 1 września 2022 r.:

  • o godz. 8:00 - dla uczniów klas 1-3,
  • o godz. 11:00 - dla uczniów klas 4-8.

Msza św. dla społeczności szkolnej zostanie odprawiona o godz. 9:30 w kościele p.w. NMP Królowej Świata w Bielsku-Białej.