Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

28-08-2023 16:23 Ogłoszenia


Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

odbędzie się w szkole w dniu 4 września 2023 r.:

  • o godz. 8:00 - dla uczniów klas 4-8
  • o godz. 10:30 - dla uczniów klas 1-3

Msza św. dla społeczności szkolnej zostanie odprawiona o godz. 9:30 w kościele p.w. NMP Królowej Świata w Bielsku-Białej.