Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Spotkanie z autorką książek p. Anną Marek-Bieniasz

15-06-2022 12:53

9 czerwca świetlica szkolna gościła panią Annę Marek-Bieniasz – autorkę opowiadań dla dzieci 
„O zbóju Szczyrku” i „Dalsze przygody zbója Szczyrka”. Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały opowieści o tym „Jak Szczyrek wspinał się na skałkę”. Na koniec wykonały piękne rysunki bohaterów książki.
Dziękujemy za spotkanie :-)