Spotkanie z musicalem w Teatrze cieszyńskim30 października br. klasy drugie i trzecie naszej szkoły wybrały się do teatru w Cieszynie. Tam mieliśmy okazję obejrzeć spektakl "Klucz” w reżyserii Sebastiana Chmiela - pełną przygód musicalową opowieść o marzeniach dwójki młodych odkrywców – Andzi i Florku, którym udaje sie wynaleźć machinę pozwalającą przenosić sie w czasie. Wszystkie przygody bohaterów, dziwne zbiegi okliczności - wszystko sprowadza się do jednego - tajemniczego KLUCZA, który otwiera drzwi do naszej wyobraźni. 

Co tak naprawdę kryje się w tajemniczym domu?

Kogo na swojej drodze spotkają nasi bohaterowie?

Jaki był finał tej przygody?

O tym opowiedzą nam uczniowie. 


Podczas wycieczki do teatru w Cieszynie najbardziej podobała mi się historia o zaginionym Florku. Florek odrzucony przez dziewczynę w której się zakochał zniknął na długi czas. W poszukiwania włączyły się dzieci, które natrafiły na dziwne sytuacje: cofnęli się w czasie, natrafili na zaczarowane drzwi. Za jednymi z nich odnaleźli Florka. Był zdezorientowany całą sytuacją. Z dziewczyną w której się zakochał został wepchnięty do wehikułu czasu. Oświadczyny zostały przyjęte. 


Wiktoria , 2aPrzedstawienie było  o przygodach dzieci, które za pomocą klucza otworzyły drzwi i przeniosły się w czasie. Najśmieszniejsza według mnie była mała dziewczynka, Misia. która  powiedziała do Faraona : - Masz fajna czapkę. Podobała mi się także  piratka.


Nadia. 2b

Spektakl opowiadał o poszukiwaniu klucza. Najbardziej podobało mi się zakończenie  i to, że mogliśmy poznać i porozmawiać z aktorami. Bardzo podobał mi się spektakl.

Natalia, 2b

30 października, w środę,  pojechaliśzy na musical  do Cieszyna. Przedstawienie nazywało się '"Klucz'". Głównymi bohaterami byli Misia, Jaś, Tomek i Karolina. Najbardziej podobał mi się Jaś , który zabrał harpun strażnikowi faraona.

Wojtek, 2b


Historia opowiada o domu cioci na wsi. Ciocia była bardzo niemiła, ponieważ jej ukochany odszedł i iużył maszyny, która teleportowała go do przyszłości. Zaginął na kilkanaście lat. Ekipa harcerzy i gości cioci poszukiwała go i po wielu przygodach szczęślwie go znaleźli. 

Bartek, 2b


Spektakl "Klucz  był o rodzinie, która pojechała do cioci. Ona była na początku zła, a potem dobra. Mnie najbardziej  podobał się Jaś i przygoda, kiedy rodzina przeniosła się do Egiptu i spotkała z faraonem. Najfajniejszy moment był wtedy, gdy Jaś groził faraonowi.

 

Ten spektakl był o  magicznym kluczu. Występowali mili bohaterowie. Najbardziej podobał mi się Jaś, który ciągle opowiadał o kosmitach. Przedstawienie bardzo mi się podobało.

 

W środę nasza klasa wybrała się do Cieszyna na spektakl pt "Klucz'. Głównymi bohaterami była grupa dzieci, które przyjechały na pozornie zwykłe wakacje do cioci. W domu dzieci było dużo drzwi, ale wszystkie były zamknięte. Za każdymi z nich było coś baaaaaardzo dziwnego. Najbardziej podobali mi się Jaś i Misia. Jaś dlatego, że ciągle opowiadał o kosmitach a Misia, bo była zabawna. Polecam przedstawienie.

Alex, 2b


Dodatkową atrakcją dla naszych uczniów była możliwość wejścia na scenę i spotkania z młodymi aktorami Stowarzyszenia TEATR NA DŁONI, przygotowanymi przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów zajęć aktorskich, tanecznych i wokalnych.