Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Statki na widnokręgu"

Sztuka pisania opowiadania

„Statki na widnokręgu” to próba opisania historii rozbitka, który trafia na bezludną wyspę,
gdzie spotykają go różne przygody.

Uczniowie klasy 3b podjęli wyzwanie i wcielili się w rolę rozbitka, który dociera na nieznaną sobie wyspę. Swoje przeżycia opisali w poniższych opowiadaniach.
Zapraszamy do lektury..