Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Światowy Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej

Cisza w lesie coraz głębsza, pochowały się zwierzęta.

Co też zimą będą jadły?

Czy też o nich ktoś pamięta?

Pan leśniczy dba o sarny w swej leśnej zagrodzie.

My o ptaki dbać musimy, lecz w naszym ogrodzie.

S. Szuchowa

Zima to trudny czas dla zwierząt żyjących w lesie, kiedy to warunki atmosferyczne utrudniają zwierzętom zdobywanie pokarmu.

11 lutego obchodzimy Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej.
W akcję dokarmiania naszych "skrzydlatych przyjaciół" i nie tylko... włączyła się świetlica szkolna.
Zobaczcie, jakie zwierzęta udało się uchwycić w obiektywie aparatu.