Światowy Dzień Wody

27-03-2023 20:24 Samorząd Szkoły

22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. W związku z tym na świetlicy doszło do różnych działań z tym związanych. Przeprowadzono szereg pogadanek na temat znaczenia wody dla życia człowieka a także całego świata przyrody. Uczniowie, podobnie jak w ubiegłym roku wzięli udział
w mini turnieju ,,wodnych warcabów”.
Klasa 1b wraz z wychowawczynią oraz opiekunami ze świetlicy, wybrała się do lasu nad pobliski potok, aby wysłuchać różnych informacji o wodzie oraz wziąć udział w mini konkursie wiedzy o wodzie
i jej stanach skupienia. Dzieci wykazały się wiedzą na wysokim poziomie.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszej świetlicowej akcji.

Podziękowania kierujemy do wychowawcy klasy 1b p. Grażyny za możliwość  udziału w zajęciach koła matematyczno -przyrodniczego.