Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT - 4.10.2022

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt nasze dzieci przyniosły zdjęcia swoich pupilków.
Fotografie możecie podziwiać w świetlicy.

Składamy najlepsze życzenia wszystkim zwierzakom!


Pies przez sen powarkuje,

kot swój grzbiet gimnastykuje,

chomik policzki nadyma,

kameleon ze świnką układ trzyma.

Śmieszne zwierzaki mamy w domu

i nie oddamy ich nikomu...

Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia Waszych milusińskich :) i zapraszamy do galerii...