Święto Komisji Edukacji Narodowej
Od niepamiętnych czasów dzień 14 października obchodzimy jako Dzień Edukacji Narodowej, znany również nieoficjalnie jako Dzień Nauczyciela. W tym roku upłynął pod znakiem radości i w ciepłej atmosferze. Uczniowie  zaprezentowali najbardziej charakterystyczne typy osobowości nauczycieli. Mogliśmy również podziwiać utalentowaną Yewę z klasy 5b, która dała pokaz gimnastyki artystycznej. Natomiast klasa 6c przedstawiła "nową " wersję "Lokomotywy". Nie zabrakło wspaniałej muzyki i życzeń dla pedagogów!


Z okazji tego święta w klasach I-III został ogłoszony konkurs "Mój wychowawca". Oto laureaci :

  • Aleksandra, 1a 
  • Weronika , 1b
  • Zosia , 2a
  • Natalia , 2b
  • Franciszek , 3a
  • Maria, 3bWszystkie prace można obejrzeć w fotogalerii, na gazetce szkolnej,  na korytarzu koło sali nr 8 oraz na łamach Gazetki szkolnej "Zeszyt w kratkę -2"Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom serdecznie dziekujemy za udział i zapraszamy do włączenia się w prace nad Gazetką Szkolną "Zeszyt w kratkę".