Szczęśliwi rowerzyści:)

22-06-2021 0:00 Ogłoszenia Profilaktyka

W ubiegły wtorek,15 czerwca, uczniowie klasy 4B, 6c i 6D, którzy wcześniej zdali część teoretyczną podjęli próbę zdobycia swoich pierwszych uprawnień do kierowania pojazdem. Mimo, że to tylko uprawnienia do poruszania się rowerem, było bardzo dużo stresu. Wszyscy, a przed wszystkim towarzyszący rodzice, byli mocno przejęci egzaminem.

Pogoda nie pomagała, upał mocno dawał się we znaki, jednak to nie zniechęciło zdających i dzielnie po kolei podejmowali trud zaliczenia egzaminu praktycznego, który składał się  z dwóch części. Pierwszy dotyczył umiejętności manewrowania rowerem, natomiast drugi sprawdzał praktyczną wiedzę ze znajomości przepisów ruchu drogowego i odbywał się w miasteczku ruchu drogowego przy SP nr 28 w Hałcnowie.

O wynikach egzaminu najlepiej świadczą radosne i uśmiechnięte buzie dzieci. Filmik z tego wydarzenia można obejrzeć poniżej.

Mamy kartę rowerową!!!