Turniej hula-hop

29-11-2022 11:56 Sport

W połowie października w świetlicy szkolnej rozpoczął się turniej sportowy hula-hop klas 1 - 4
Zainteresowanie turniejem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania gdyż przystąpiło do niego
62 uczniów naszej szkoły.

Rywalizacja miała trwać tydzień jednakże przedłużyła się o kolejne trzy.
Ostatecznie sędziowie doliczyli się łącznie ponad 156 000 obrotów.
Najlepszą próbę wykonał Kacper Moczek z klasy 3b kręcąc ponad 14 000 obrotów w półtorej godziny.

Oto ostateczne wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Klasy pierwsze:

1.Laura Olejnik
2.Stanisław Moczek
3.Emilia Machalica

Klasy drugie:

1.Wiktoria Gąsienica – Kołodziej
2.Arkadiusz Caputa
3.Zofia Kubica

Klasy trzecie:

1.Kacper Moczek
2.Diana Wisła
3.Piotr Zajączkowski

Klasy czwarte:

1.Julia Komarek
2.Aleksandra Caputa
3.Małgorzata Krzempek

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie dziękujemy i zapraszamy do kolejnych podobnych inicjatyw o charakterze sportowym.

Zespół Wychowawców Świetlicy