Turniej Mini Piłki Nożnej klas 1-3

W roku szkolnym 2023/2024 tak, jak w poprzednich latach świetlica szkolna wspólnie
z wychowawcami  klas 1-3 oraz nauczycielami wychowania fizycznego zorganizowała
 i przeprowadziła turniej mini piłki nożnej klas 1-3.
Zmagania naszych zawodników trwały od końca marca do końca drugiej dekady maja.
Wielką niespodzianką rozgrywek okazała się klasa 1b.
Było wiele niespodzianek w wynikach meczów, ale przede wszystkim dużo dobrej zabawy i sporo emocji :)

Królem strzelców turnieju został zawodnik klasy 3a Aliaksandr  Shauchauk zdobywając 11 bramek;
wice-królem -  Wiktor Netter z 5 trafieniami  na podium znalazł się również kolejny zawodnik drużyny 1b Antoni Łukaszewski z 4 trafieniami.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim drużynom gry fair play!

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom wychowania fizycznego oraz wychowawczyniom  klas 1-3 bez których, turniej trudno byłoby przeprowadzić.

A oto, jak przebiegała rywalizacja:

KLASA 2a   :   KLASA3a    (1-3)

KLASA 3A   :   KLASA 1A  (2:0)

KLASA 3A   :   KLASA 1A  (9:0)

TABELA PO ZAKOŃCZENIU ROZGRYWEK W GRUPIE A

1. KLASA 3 A 6 PKT.   BRAMKI 12- 1 (AWANS DO FINAŁU )
  2. KLASA 2A 3 PKT    BRAMKI  2-3   (MECZ O 3 MIEJSCE)
  3. KLASA 1A 0 PKT   BRAMKI  0-11 (MECZ O 5 MIEJSCE)

TABELA PO ZAKOŃCZENIU ROZGRYWEK W GRUPIE B

1. KLASA 1 B 4 PKT   BRAMKI 6-1   (AWANS DO FINAŁU)
  2. KLASA 2 B 3 PKT   BRAMKI 2-6 (MECZ O 3 MIEJSCE)
  3. KLASA 3B 1 PKT   BRAMKI 1-2  (MECZ O 5 MIEJSCE)