Turniej piłkarski klas 1-3

22-05-2022 20:46 Sport

W ostatnich dwóch tygodniach maja toczył się na naszym szkolnym boisku turniej piłkarski klas 1-3.

Klasy pierwsze, drugie i trzecie zostały podzielono na dwie grupy (A I B).  Po stoczeniu bezpośrednich pojedynków w grupach w pierwszym tygodniu, w kolejnym odbyły się trzy spotkania o miejsca : piąte, trzecie, pierwsze(finał).

Wyniki meczów w grupie A

Klasa 3A  *  Klasa 1A       4:2

Klasa 3A *  Klasa 2A        0:1

Klasa 2A  * Klasa 1A        10:0

Wyniki meczów w grupie B

Klasa 3B  * Klasa 2B         2:0

Klasa 3B  * Klasa 1B         10:0

Klasa 2B  * Kasa 1B          4:0

Wyniki meczów o miejsca : 5, 3, 1

Mecz o miejsce piąte

Klasa 1A  * klasa 1B         1:3

Mecz o miejsce trzecie

Klasa 3A  *  Klasa 2B       4:1

Finałowy mecz o pierwsze miejsce w turnieju:

Klasa 2A       *       Klasa 3B                    2:1

Królem strzelców turnieju został Dawid Firek z klasy 3B (sześć trafień).

Zwycięzcom składamy gratulacje.

Dziękujemy  serdecznie:

Uczniom- za udział w turnieju,
Rodzicom- za pomoc w przygotowaniu strojów sportowych i odpowiedniego obuwia,
Wychowawcom klas 1-3 ,którzy zgodzili się na rozegranie części meczów na lekcjach wychowania fizycznego,
Nauczycielom wychowania fizycznego, którzy udzielali młodszym uczniom boiska
w czasie ich lekcji.

Za każdą udzieloną pomoc i życzliwość wszystkim z Państwa serdecznie dziękujemy 😊

Zespół Wychowawców Świetlicy