Turniej "rzutów do kosza".

W lutym w świetlicy szkolnej zorganizowany został konkurs - rzutów osobistych.
Uczniowie klas 1-4 rywalizowali w czterech kategoriach: dziewczęta oraz chłopcy klas 1 - 2
a także dziewczęta i chłopcy klas 3-4.
Turniej był podzielony na fazę wstępną i pucharową. W fazie wstępnej zawodniczki i zawodnicy mogli oddać do kosza 6 rzutów. W zależności od wyniku kończyli udział w turnieju bądź awansowali do fazy pucharowej gdzie po losowaniach tworzyli współzawodniczące pary.
Po zwycięstwie w ćwierćfinale mogli awansować do półfinału, a w razie wygranej do wielkiego finału.
W każdej kategorii rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana.

W kategorii dziewcząt klas 1 i 2 najlepsze były:

1. Emilia Machalica klasa 1
         2. Karolina Tomalak klasa 2b
         3. Wiktoria Gąsienica – Kołodziej klasa 2b
         4. Sofia Iwanowa klasa 2b

W kategorii klas 1-2 chłopców całą czwórkę stanowią uczniowie klasy 2 b

1.
Igor Zaniewski
          2. Arkadiusz Caputa
          3. Karol Krzak
          4. Jakub Góra

W kategorii klas 3-4 dziewcząt

1. Roksana Jurasz klasa 4b
         2. Maja Murzec klasa 3a
         3. Antonina Kopczyńska klasa 3a
         4. Antonina Myshakina klasa 3b

W kategorii chłopców klas 3-4

1. Grzywna Filip klasa 3a
         2. Leon Kuszpit klasa 3a
         3. Nikodem Goryl klasa 4b
         4. Antoni Buchta klasa 4b

W mini turnieju wzięło udział łącznie ponad 80 dzieci.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatom serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy gronu nauczycieli wychowania fizycznego za udostępnienie sprzętu (piłki koszykowe)
oraz sali gimnastycznej.
Podziękowania składamy również na ręce wychowawców klas 1-4 za pomoc, współpracę
oraz wyrozumiałość.
Dzięki Wszystkim Tym Osobom turniej mógł się odbyć i sprawnie przebiegać.
Dziękujemy Radzie Rodziców, która przeznaczyła środki finansowe na ufundowanie głównych nagród rzeczowych.

wychowawcy świetlicy