Turniej 'skoków na skakance' w świetlicy szkolnej.

14-01-2024 13:25 Samorząd Szkoły Sport

W grudniu oraz początkiem stycznia odbył się turniej skoków na skakance dla uczniów świetlicy szkolnej klas 1-3 . Podzielony został na kategorie dziewcząt i chłopców.
Uczestnicy mieli za zadanie wykonać jak największą liczbę podskoków w ciągu 1 minuty.
Każdy miał do dyspozycji 3 takie próby jednak do ostatecznej klasyfikacji liczyła się próba najlepsza.

O podium najlepsi stoczyli niesamowitą walkę i ,,wykręcili" bardzo mocne wyniki,  jak na ten wiek, niektóre powyżej 150 obrotów :)

Oto najlepsze trójki w poszczególnych kategoriach.

DZIEWCZYNKI

1 miejsceLiliana Machalica klasa 2a

2 miejsceEmilia Machalica klasa 2a

3 miejsceAntonina Lasoń   klasa 2a

CHŁOPCY

1 miejsceArkadiusz Caputa   klasa 3b

2 miejsceKamil Szalony   klasa 2a

3 miejsceAntoni Kudzia    klasa 2a

W turnieju udział wzięło ponad 50 dzieci. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie łakocie, a najlepsi nagrody rzeczowe.
Za co bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, która wsparła nas finansowo.

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w turnieju i gratulujemy wyników.

Zespół Wychowawców Świetlicy