Tydzień kolorów - wyniki!

10-02-2023 13:00 Samorząd Szkoły

W samym środku szarej zimy, w środku roku szkolnego udało się nam wywołać atmosferę radości
i zabawy w czasie naszego TYGODNIA KOLORÓW.
Przez cały tydzień królowały kolory zielony, niebieski, różowy /
pomarańczowy,
żółty i czerwony.
Każdy dzień cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów a także nauczycieli naszej szkoły.

Zwyciężyła klasa 5a , która ubierała się w odpowiednie kolory prawie w 100%
 wraz z wychowawcą.
Drugie miejsce zajęła klasa 4a,
Trzecie miejsce klasa 4b.

Dziękujemy za zaangażowanie, gratulujemy zwycięzcom i cieszymy się, że w naszej szkole
było kolorowo i wesoło.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem.