Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Nasze wakacyjne wspomnienia

                                                                    Wspomnienia...

Gdy na myśl przychodzą wakacje

pojawiają się inne relacje.
Człowiek musi po nie sięgnąć do pamięci,
bo inaczej łezka w oku się zakręci...

Dziękujemy za Wasze piękne wakacyjne zdjęcia :) i zapraszamy do galerii..