Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Warsztaty ceramiczne

Dnia 28 października klasa 4b udała się do Pracowni Ceramiki MAJ-art w Cygańskim Lesie.
Uczniowie wykonali piękne świąteczne figurki w kształcie choinki, renifera, bałwana czy anioła,
by następnie pomalować swe arcydzieła.
Teraz będą czekać, aż wyschną a kolejnym etapem będzie ich wypalenie i dostarczenie do właścicieli :)

Na efekty tych prac zapraszamy do galerii...