Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Warsztaty edukacyjne klasy 6a

Uczniowie klasy 6a wzięli udział w warsztatach edukacyjnych „Zbadaj powietrze – zanieczyszczenia powietrza, ich rodzaje i przyczyny oraz wpływ na nasze zdrowie”. Warsztaty odbyły się w nowo otwartym  budynku CEE EKOSYNTEZA. Podczas warsztatu uczniowie zdobyli wiedzę z zakresu zanieczyszczeń powietrza oraz ich wpływu na zdrowie ludzkie. Pogłębili wiedzę z zakresu przeciwdziałania emisjom, przeprowadzili również ciekawe badania i doświadczenia.
Na podsumowanie wykonali ciekawe plakaty, na których zaprezentowali zdobytą wiedzę.
Wszyscy uczniowie chętnie wykonywali doświadczenia i wskazane prace,  za co zostali nagrodzeni zestawem książek o tematyce przyrodniczo-ekologicznej.