WIDOK Z MOJEGO OKNA - KOCHAM SWOJE MIASTO

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Widok z mojego okna - Kocham moje miasto".

Tegoroczna - czwarta edycja, wpisała się w 70-lecie obchodów połączenia miast Bielska i Białej. Głównym celem konkursu było uwrażliwienie młodego człowieka na szczególne piękno naszej małej Ojczyzny oraz poznawanie historii miasta.
Ważnym aspektem konkursu było przedstawienie w pracach rodzimej kultury i przyrody,zabytków historycznych,bogactwa pejzażu miejskiego i wielobarwności pór roku.

W kategorii klas 4-6 pierwsze miejsce zajął Szymon z kl.4b

W kategorii klas 7-8 pierwsze miejsce zajęła Giada z kl.8a

drugie miejsce zajęła Edyta z kl.7c

wyróżnienie zdobył Maksymilian z kl.7c

Oto wszystkei nagrodzone :

oraz pozostałe zgłoszone do konkursu.

Gratuluję laureatom, których prace są bardzo ciekawe, barwne i piękne.