Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wycieczka klas ósmych do Obozu Auschwitz - Birkenau

31-05-2022 20:36

We wtorek 31 maja klasa VIII a, VIII b i VIII c wraz z opiekunami udały się do Auschwitz - Birkenau. Obóz zwiedzaliśmy z przewodnikami, którzy przekazali nam mnóstwo ciekawych i ważnych informacji z historii, pokazali ogrom tragedii i to, do czego może prowadzić nienawiść względem drugiego człowieka. Wyjazd, choć na pewno nie należał do łatwych i przyjemnych, zapewne długo pozostanie
w naszej pamięci.