Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wycieczka klas piątych

Wreszcie po wielu dniach jesiennej, deszczowej pogody udało nam się wyjść na ścieżkę edukacyjno-ekologiczną oraz ognisko na odnowionym miejscu biwakowym znajdującym się w pobliżu dawnej skoczni narciarskiej w Cygańskim Lesie. 
Na trasie ścieżki zapoznaliśmy się z tablicami m.in. dotyczącymi historii Cygańskiego Lasu, obiegu wody w przyrodzie, skorzystaliśmy z gier edukacyjnych oraz miejsc do ćwiczeń dla dzieci.
Po spacerze zapaliliśmy ognisko upiekliśmy kiełbasę. Posileni mogliśmy się cieszyć słońcem, bawić się, grać i ... zbierać grzyby. 

Na fotorelację zapraszamy do galerii...