Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wycieczka klas szóstych na Dębowiec

Dnia 3 października klasy szóste wraz z opiekunami udały się na wycieczkę integracyjną na Dębowiec.
Przy pięknej pogodzie wszyscy z uśmiechem na twarzy piekli kiełbaski, a rozmowom i zabawom
nie było końca...

To był wspaniale spędzony czas :)