Wyniki konkursu "Mieszkam w Beskidach"

30-03-2021 14:17 Twórczość dziecięca

Jak co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM MIESZKAM W BESKIDACH.

W tym roku mamy znowu WIELU laureatów, oto oni:

Klasy młodsze pod kierunkiem mgr Urszuli Szafran:

1 MIEJSCE - ZOSIA U. KL. -6B

3 MIEJSCE - MACIEJ J.- KL.6C

MAKSYMILIAN M. - KL.6A

MILENA P. - KL.6B

Klasy starsze pod kierunkiem mgr Sylwii Dubiel:

1 MIEJSCE - JULIA A. - KL.8B

2 MIEJSCE - JOANNA. SZ. - KL.7A

3 MIEJSCE - MAJA B. - KL.8B

WERONIKA P. - KL.7B

GIADA W. - KL.8A

MAKSYMILIAN M. - KL.7C

KRZYSZTOF N. - KL. 4A

SERDECZNE GRATULACJE !!!

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ TYM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ DO KONKURSU, A JEDNAK NIE OTRZYMALI NAGRÓD.