Wyniki konkursu na kartkę walentynkową

23-02-2021 13:31 Samorząd Szkoły

Z okazji zbliżających się Walentynek Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs plastyczny na najładniejszą kartkę walentynkową.

Nadesłaliście bardzo dużo prac, najwięcej klasy czwarte.

Jestem bardzo zadowolona z Waszej pracy. Wykazaliście się dużą inwencją twórczą,pomysłowością oraz oryginalnością. Będę miała nie lada kłopot w wyborze najładniejszej kartki walentynkowej.

Poniżej możecie oglądać oraz podziwiać Wasze dzieła.

W tym tygodniu zebrała się komisja konkursowa i wybrała zwycięzkie prace.

Oto wyniki konkursu:

W szkolnym konkursie plastycznym na najładniejszą kartkę walentynkową

1 miejsce zajął Piotr U. z klasy 4a

2 miejsce zajęła Julia R. z klasy 4b

3 miejsce zajęła Hania B. z klasy 4b

Wyróżnienie zdobyła Agnieszka G. z klasy 8b

Gratuluję laureatom i życzę dalszych sukcesów artystycznych.

Pozdrawiam Was serdecznie !!!

Sylwia Dubiel, opiekun Samorządu Uczniowskiego.