Wyniki konkursu - "Ozdoba choinkowa"

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom szkolnego konkursu plastycznego OZDOBA CHOINKOWA oraz ich wychowawcom i rodzicom za przesłanie pięknych prac.

Wyniki przedstawiają się następująco:

KLASY PIERWSZE

1 miejsce Antonina K. 1a, Kacper M. 1b

2 miejsce Lena D. 1a, Tymoteusz G. 1b

3 miejsce Amelia Z. 1a

KLASY DRUGIE

1 miejsce Filip sz. 2a, Emilia M.2b

2 miejsce Maksymilian B. 2a, Maks. K. 2b

3 miejsce Maksymilian W. 2a, Magdalena B.2b

KLASY TRZECIE

1 miejsce Szymon U. 3a, Natalia J. 3b

2 miejsce Kamil S. 3b, Zofia M.3b

3 miejsce Alex D. 3b, Wojciech S. 3b

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom i zapraszam do kolejnego w przyszłym roku szkolnym - organizator konkursu Urszula Szafran.