Przejdź do treści Przejdź do menu

Z kolędą w klasach młodszych

27-01-2020 11:28 Samorząd Szkoły


27 stycznia 2020 r. uczniowie młodszych klas mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas konkursu kolęd. Dzieci śpiewały zarówno stare, dobrze znane kolędy czy pastorałki, ale  także i nowsze aranżacje. Niektórzy przygrywali sobie na instrumentach. Wszystkim bardzo się podobało. Cieszymy sie, że uczniowie kultywują wspaniałą tradycję świąteczną.


7 lutego Pani Szafran, organizatorka konkursu pogratulowała laureatom i rozdała nagrody. Podziękowała także wszystkim tym,  którzy zechcieli wziąć udział we wspólnym kolędowaniu. 
Oto wyniki konkursu:)


I miejsce - Natalia z klasy 2b


II miejsce- Kinga z klasy 1b


III miejsce - Marysia z klasy 3b


Wyróżnienia otrzymały Ania i Alicja z klasy 3b


BRAWO!!!