Zabawa karnawałowa

Z Nowym Rokiem szedł karnawał,
przebieraniem się zabawiał.
W instrumenty przebrał drzewa,
wiatr w gałęziach pieśni śpiewał.

Przebrał dzieci,spójrzcie sami,
są Indianie z piratami
i serpentyn widać zwoje,
są krasnale,są kowboje.

Jest biedronka z muchomorkiem,
przyszli także Bolek z Lolkiem,
sznur korali ma cyganka,
w stroju z frędzli jest Indianka.

I balony lecą w górę,
ktoś czerwony ma kapturek,
jest karnawał,dzieci tańczą,
gra muzyka przebierańcom.

W piątek 11 lutego w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy  Dzieci bawiły się przy muzyce
i śpiewały znane przeboje.

Najpiękniejsze stroje zostały nagrodzone, a KRÓLEM TAŃCA został Arek Caputa z kl. 1b.

Zapraszamy do galerii zdjęć: