"Żaki Rządzą" - Mini Mistrzostwa Świata 2022

11-12-2022 18:47 Samorząd Szkoły Sport

11 Grudnia odbyła się II edycja Turnieju "Żaki Rządzą" 2022 - mini mistrzostwa świata w piłce nożnej.
Nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w tym turnieju.
Uczniowie SP 25 występowali pod nazwą: "Holandia" i zajęli II miejsce w grupie :)
Oto skład reprezentacji naszej szkoły: Piotr Zajączkowski, Patryk Ryłko, Kacper Moczek,
Arkadiusz Caputa, Jakub Matuszczyk, Bartłomiej Herzyk.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!