Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

23-06-2022 12:40 Ogłoszenia


Rozdanie świadectw odbędzie się w szkole w dniu 24 czerwca 2022 r. :

  • o godz. 8:00 - dla uczniów klas 1-3,
  • o godz. 11:00 - dla uczniów klas 4-8.

Msza św. zostanie odprawiona o godz. 9:30 w kościele p.w. NMP Królowej Świata w Bielsku-Białej.