Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zawody Lekkoatletyczne

06-10-2022 18:40 Sport

Dnia 4 października uczniowie reprezentowali naszą szkołę w Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców na stadionie lekkoatletycznym
w Wapienicy.

Pomimo zimna i deszczu zawodnicy dzielnie walczyli w swoich kategoriach.
Naszym reprezentantom gratulujemy wytrwałości i zaangażowania!

Na fotorelację zapraszamy do galerii..