Zimowa przyroda w obiektywie

13-04-2021 14:09 Twórczość dziecięca

Dziękujemy za udział w konkursie fotograficznym „Przyroda w zimowej odsłonie”. Zima kalendarzowa minęła, ale faktycznie jeszcze nie odpuszcza i nie daje nam o sobie zapomnieć. W końcu jednak wiosna wygra z zimą, ale pamięć o niej zapisana będzie na Waszych pięknych zdjęciach.

Ilość wyróżnień świadczy o tym, jak trudno było jury wytypować zwycięzców.

KLASY I-III

I miejsce - Amelia Z. - kl. 1a

II miejsce - Maria T. - kl. 3b

III miejsce - Nikodem K. - kl.3b

Hanna J - kl. 3a

Hanna M. - kl. 3a

KLASY IV-VIII

I miejsce - Franciszek J. - kl. 4a

II miejsce- Malwina W. - kl. 4a

III miejsce- Marcin J-  kl. 8a

Dominika C. - kl. 6a

Nadia K.- kl. 8b

Maksymilian M. - kl. 6a

Maciej M.- kl. 8b

Robert P. - kl. 7b

"Tej zimy zauważyłam coś jeszcze. Że kiedy dzień jest bardzo krótki i ciemny, spada śnieg. Śnieg, który jest biały i odbija światło. I sprawia, że wszystko staje się jaśniejsze. Dzieje się to wtedy, kiedy jest najciemniej."

Małgorzata Halber

Podziwiajmy jak piękną zimową aurę uchwycili uczniowie naszej szkoły. Aż żal, że odchodzi.