Zimowy apel klas młodszych

14-01-2023 13:07 Mały Samorząd Uczniowski

14 stycznia,
tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, klasy młodsze spotkały się na zimowym apelu, zorganizowanym przez Mały Samorząd Uczniowski.

Zanim klasa trzecia  przystąpiła  do przypomnienia zasad bezpiecznego zachowania się podczas ferii zimowych, Pani Katarzyna Karcz, przedstawiła  wyniki konkursu Magiczna  zakładka”.
Laureaci poza gratulacjami i dyplomami otrzymali piękne nagrody książkowe.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Lena Domańska

I miejsce - Nadia Byrdy

II miejsce - Lilianna Zielasko

II miejsce - Nadia Paszyńska

III miejsce - Alicja Polak

III miejsce - Anna Kłoda

Emilia  Machalica

Liliana Machalica

Jakub Żaczek

Gratulujemy !!!

Pani Dyrektor pogratulowała zwycięzcom i życzyła wszystkim zebranym uczniom klas młodszych bezpiecznych i wspaniałych ferii zimowych. Następnie trzecioklasiści w zabawnych wierszykach
i piosenkach przypomnieli, jak wolno, a jak nie należy się zachowywać. Mamy nadzieję, że wszystkie rady zostaną w pamięci a każdy uczeń powróci do szkoły pełen nowych sił i chęci do pracy.
Ferie natomiast będą czasem spokoju, odpoczynku od obowiązków szkolnych oraz aktywnej zabawy na świeżym powietrzu w miłej i bezpiecznej atmosferze.

Na koniec klasa trzecia  skoczną piosenką zaprosiła uczniów na Koncert zimowy. Teraz wszystkie klasy mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne i choreograficzne śpiewając te znane i mniej znane piosenki.  O zimie, której troszeczkę zabrakło w przyrodzie, przypomniały nam piękne dekoracje - bałwanki, ciepłe czapki, rękawiczki i szaliki.
Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Mamy naprawdę zdolnych uczniów 😊