Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Akcja "Sprzątanie świata"

23-09-2019 7:26 Samorząd Szkoły

23 września 2019r. uczniowie klas siódmych naszej szkoły, pod opieką nauczycieli, wzięli udział w akcji "Sprzątanie świata", której  celem,  jak co roku  jest, kształtowanie świadomości  ekologicznej  ludzi. Tegorocznej  akcji  towarzyszyło  hasło
                       " NIE ŚMIECIMY- SPRZĄTAMY- ZMIENIAMY"!
Nasi uczniowie zbierali śmieci wzdłuż ścieżek spacerowych w Cygańskim Lesie. Natknęli się głównie na butelki, kapsle czy opakowania po batonikach lub czipsach. Nie zebrano bardzo wielu śmieci, stąd narzuca sie wniosek, że ludzie coraz bardziej dbają o środowisko naturalne:)