Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Bezpieczna droga do szkoły!

20-09-2019 9:53 Samorząd Szkoły

20 września Mały Samorząd Uczniowski przygotował krótki występ dotyczący bezpieczeństwa w szkole i w drodze do szkoły!

Uczniowie klasy 3b, pod opieką nauczycieli - Pani G. Żyły i Pani M. Baranowskiej, wierszem i piosenką przypomnieli wszystkim uczniom klas młodszych zasady zachowania na drodze oraz na szkolnych korytarzach. 

Na koniec opiekunowie Małego Samorządu ogłosili konkurs plastyczny "Piękna nasza Polska cała". Prace wykonane w formacie A4 lub A3, opisane imieniem , nazwiskiem i klasą, należy składać w sali nr 8 lub w świetlicy szkolnej, do 14 października.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Na zwycięzców czekają miłe niespodzianki:)