Apel o bezpieczeństwie w klasach I-III

"Bo wakacji nadszedł czas.. wiele przygód czeka nas.."

23 czerwca w świetlicy szkolnej odbył się apel o bezpieczeństwie w czasie wakacji. Apel przygotowały wraz z wychowawcami klasy 3a i 3b. Uczniowie w wierszach i piosenkach zachęcali kolegów
i koleżanki do
 spędzenia wakacji w taki sposób, by odpocząć, pozwiedzać, poznać nowe miejsca
i nawiązać
nowe przyjaźnie, jednocześnie zachowując się w sposób bezpieczny i w dobrym zdrowiu wrócić do szkoły we wrześniu.
Po apelu uczestnicy Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej uroczyście odebrali medale, a zwycięzcy zasłużony puchar. Nagrodzone zostały również klasy, które wypożyczyły w szkolnej bibliotece największą ilość książek :-)

Wszystkim Dzieciom życzymy radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!