Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Bądź i ty bezpieczny na drodze"!

W dniu 7 listopada dzieci z klas pierwszych udały się na spotkanie pod hasłem "Bądź i ty bezpieczny na drodze" zorganizowane przez Fundację na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Komendę Miejską Policji, które odbyło się w Zespole Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących.

Celem spotkania było promowanie wśród dzieci szerokiej gamy elementów odblaskowych zarówno
na odzieży jaki i plecakach oraz zawieszek i opasek nakładanych na ręce.

Dzieci oglądały przedstawienie teatralne na temat zasad ruchu drogowego, podziwiały pokaz mody
z elementami odblaskowymi, a także uczestniczyły w konkursach sprawdzających ich wiedzę na temat bezpieczeństwa na drodze.

Każde z dzieci dostało na pamiątkę książeczkę edukacyjną pt. "Bądź bezpieczny na drodze"
oraz opaskę odblaskową.