05-02-2023 15:18 Mały Samorząd Uczniowski

1 lutego, tuż po powrocie do szkoły po zimowych feriach, nasza szkolna sala gimnastyczna zamieniła się w ogromne lotnisko. Tutaj, już przy drzwiach wejściowych czekała na każdą klasę odprawa paszportowa. A potem obsługa specjalnym tunelem wpuściła wszystkich uczniów na pokład samolotu, który przy dźwiękach znanych i lubianych przebojów zabrał  ich w podróż do słonecznej Italii.

Na pokład wejść mogły wszystkie czarownice, czarodzieje, królewny, księżniczki, rycerze, zwierzątka
i inne postacie, mniej lub bardziej fantastyczne. Ich przebrania, stroje, akcesoria i makijaż możemy podziwiać na zdjęciach.

Wiele atrakcji czekało na młodych pasażerów podczas tej dwugodzinnej zabawy. Na szczęście zostało zorganizowane międzylądowanie, by w klasowych restauracjach nabrać sił i uraczyć się smakołykami przygotowanymi przez zapobiegliwych Rodziców.

Wszystkim towarzyszył znakomity humor. Była  świetna zabawa, taniec, śpiew i mnóstwo śmiechu.  Dzieci z uwagą i skupieniem obserwowały i bezbłędnie naśladowały skomplikowaną choreografię naszego kapitana i jego stewardesy. Wiele razy napotkali na swej drodze turbulencje, ale na szczęście poradzili sobie z nimi doskonale.  Spójrzcie, jak świetnie wyglądali.

Było wspaniale i już czekamy na kolejny Karnawał!