Przejdź do treści Przejdź do menu

Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe

20-12-2019 10:40 Samorząd Szkoły10 stycznia, tuż przed feriami zimowymi, klasa 3b pod kierunkiem Pani Żyły i Pani Baranowskiej przypomniała wszystkim uczniom klas 1-3, jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe. Wierszykami i piosenką zachęciły do właściwych i poprawnych zachowań na śniegu, lodzie, na podwórku. Mały Samorząd przypomniał także o tym, jak ważne jest spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu, zamiast przed komputerem. 

Panie życzyły uczniom zdrowych i bezpiecznych ferii, pełnych zabawy, radości i odpoczynku, tak, aby za dwa tygodnie mogły wrócić szczęśliwie do szkoły i z zapałem rozpocząć drugi semestr nauki. 

Po występie dzieci, Pani Szafran ogłosiła wyniki konkursu plastycznego "Ozdoba świąteczna". Zaprosiła zwycięzców po odbiór pięknych nagród , dyplomów i gratulacji. Jednocześnie zachęcała wszystkich uczniów do udziału w Konkursie kolęd, który odbędzie się po feriach. 


Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zpraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Do zobaczenia po feriach:)