Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Biała Zima -„Dżulka wyBBiera dobrą energię”

27-02-2023 6:50 Samorząd Szkoły


W ramach konkursu „Eko-wędrówki Dżulki” 9 lutego klasa 5b wyszła na zimowy plener fotograficzny po Cygańskim Lesie połączony z tropieniem śladów zwierząt. Pogoda dopisała, był to jeden
z najpiękniejszych zimowych dni, biało i słonecznie. Uzbrojeni w sprzęt do fotografowania spędziliśmy czas na podziwianiu przyrody. Mimo zmrożonego śniegu udało się nam odnaleźliśmy ślady sarny, wiewiórki, ptaków oraz oczywiście psów.
Było wspaniale!!!

Na fotorelację zapraszamy do galerii...