Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Bielsko-Biała dla Ukrainy

W dniach 16-27 października, nasza szkoła wzięła udział w akcji charytatywnej dla ludności objętej działaniami wojennymi na Ukrainie.

W tych dniach zbierane były środki opatrunkowe i higieniczne, karma dla zwierząt, żywność długoterminowa przeznaczone dla mieszkańców terenów przyfrontowych, gdzie z trudem trafia pomoc humanitarna.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom, pracownikom szkoły oraz wszystkim,
którzy włączając się w zbiórkę okazali swe wielkie serce i nie pozostali obojętni na cierpienie innych ludzi.

Dziękujemy!