Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Bielsko - Biała Miasto Dobrej Energii

19 maja 2023  klasa 5b uczestniczyła w XIII Festiwalu Dobrej Energii w parku Słowackiego
w Bielsku - Białej, na którym podsumowano konkurs "Szanuj energię, chroń klimat".
Uczniowie dobrze się bawili korzystając z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów,
takich jak odlotowe bańki mydlane, pokaz iluzji, stoiska ekologiczne, gry i zabawy ruchowe.
Było fantastycznie!