Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wizyta w ATH

16 maja 2023r., o godz. 9.00 w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej ruszyła Akademia Młodych Talentów z udziałem przedszkolaków i uczniów klas młodszych. Tego  dnia kampus Akademii na Błoniach przejęli we władanie mali badacze i naukowcy. 
Wykładowcy wraz ze swoimi studentami przygotowali bloki tematyczne, w których
do wyboru było wiele tras dydaktycznych.

Nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć przedstawienie „Co to jest bajka”, gdzie głównymi bohaterami były znane i lubiane Trzy Świnki.  W ich role wcieliły się studentki ATH.
Po przedstawieniu przygotowały dla dzieci kilka zabaw.