Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wycieczka klas czwartych - "Szlakiem Orlich Gniazd"

12 maja klasy czwarte udały się na wycieczkę szkolną "Szlakiem Orlich Gniazd" na Jurę Krakowsko - Częstochowską.
Odwiedziliśmy Pustynię Błędowską, Zamek w Ogrodzieńcu, Bobolicach i Mirowie.
Jest to jeden z najdłuższych szlaków turystycznych w Polsce, znajduje się w dwóch województwach: małopolskim i śląskim.

Wycieczka dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń jak również cudownych widoków.
Już nie możemy doczekać się następnej wyprawy :)