Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zawody Lekkoatletyczne

15-05-2023 14:16 Samorząd Szkoły Sport

W dniu 9 maja uczniowie ósmych klas reprezentowali naszą szkołę w drużynowych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców na stadionie lekkoatletycznym w Wapienicy.

Dominika Cierpucha  zdobyła indywidualnie - III miejsce w biegu na 300 m,

Szymon Gancarczyk zajął - III miejsce w biegu na 1000 m. a Igor Rokowski - III miejsce w skoku w dal.

Drużyna zarówno dziewcząt jak i chłopców zajęła V miejsce.

Natomiast 10 maja uczniowie klas piątych i szóstych wzięli udział w drużynowym czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Czwórbój składał się z : biegu na 60 m, skoku w dal, rzutu piłeczką palantową i biegu na 600 m
( dziewczynki) i 1000 m ( chłopcy).

Uczniowie rywalizowali z zawodnikami z osiemnastu bielskich szkół.

Gratulujemy naszym reprezentantom sportowej postawy!!!