Przejdź do treści Przejdź do menu

Bożonarodzeniowa kartka świąteczna!

15-12-2020 15:22 Samorząd Szkoły Wolontariat

"Realizujemy się najpełniej, jeżeli potrafimy żyć dla innych".

                                                                 Ks.Jan TwardowskiFundacja zapobiegania i resocjalizacji uzależnień "Nadzieja" ogłosiła konkurs plastyczny "PRZYGOTUJ BOŻONARODZENIOWĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ". Przed świętami przekażemy ją mieszkańcom domów pomocy społecznej.

Celem konkursu było rozwijanie umiejętności i wrażliwości artystycznych, niesienia pomocy potrzebującym oraz propagowanie idei wolontariatu.Uczniowie naszej szkoły licznie wzięli udział w konkursie. Wysłaliśmy 36 kartek. Mamy dwóch laureatów:Pierwsze miejsce zajął Maksymilian z kl.  kl.7c       
Drugie miejsce zajęła Judyta z kl.4b

 


Gratuluję laureatom !!!Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich rodzicom za pomoc 
i zaangażowanie.
Pozdrawiam Wszystkich życząc zdrowych i pogodnych Świat Bożego Narodzenia.

Sylwia Dubiel