Cała Polska czyta dzieciom

12-03-2023 15:30 Mały Samorząd Uczniowski

Dnia 10 marca dzieci ze świetlicy szkolnej wraz z wychowawcami udali się do biblioteki miejskiej
przy ul. Olszówki, gdzie prowadzona jest kampania społeczna "cała Polska czyta dzieciom", którego celem jest promowanie mądrego wychowania dzieci, jak również popularyzacja czytelnictwa
i dobrej literatury oraz wartości moralnych wśród dzieci.

Panie bibliotekarki przygotowały lekcje czytelnictwa a następnie dzieci miały okazję obejrzeć
i zapoznać się z księgozbiorami placówki.

To był piękny i udany dzień.. :)