Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień kobiet w klasach I - III

09-03-2023 18:09 Mały Samorząd Uczniowski

Ósmego marca marcowy wiatr z odświętną miną do miasta wpadł. Kupił w kwiaciarni bukiet tulipanów i .......

Dzień Kobiet może być obchodzony na wiele sposobów. I tak też było w naszej szkole w klasach I - III.
Dziewczynki dostały drobne upominki oraz kwiaty od kolegów z klasy.
Będziemy pamiętać również o chłopakach w Dniu Mężczyzny 10 marca.

Mały Samorząd